ZAKOŃCZENIE ROKU, POŻEGNANIE KLAS III

Kolejny rocznik opuścił mury naszej szkoły. Podsumowaniem minionego roku zajął się Pan Dyrektor, który z satysfakcją przedstawił sukcesy i doskonałe wyniki nauczania, wspólnie z  wychowawcami, nagradzając najlepszych uczniów książkami i dyplomami. Ponadto nagrodę Wójta Gminy Krościenko n.D otrzymali: Jan Szerszeń, Adam Kozik, Justyna Musiał oraz Jan Połtowicz.

ENGLISH TIME!

U progu bieżącego roku szkolnego chcemy dokonać podsumowania wszystkich, tegorocznych zmagań językowych. Od wielu lat znajdujemy wśród naszych uczniów entuzjastów i pasjonatów języków obcych...

KLASY II W BUDAPESZCIE

W dniach 14-15 czerwca klasy drugie wraz z wychowawcami oraz Panią J. Ciesielką pojechały na wycieczkę do Budapesztu. Uczniowie odwiedzili najsławniejsze miejsca tego miasta oraz mogli poczuć niesamowity klimat starego miasta podczas wieczornego rejsu statkiem. Wyjazd uatrakcyjnił relaks na basenach termalnych.

Wojewódzka Liga LA

Stadion Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie był miejscem zawodów wojewódzkiej szkolnej Ligii Lekkoatletycznej.  Prawo uczestnictwa w zawodach wywalczyły sobie najlepsze Szkoły - zwycięzcy z zawodów Powiatowych.