Policjanci w wizytą w Szkole

Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr II im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem. W czasie prelekcji mundurowi mówili o odpowiedzialności prawnej, czynach karalnych związanych z cyberprzestępczością oraz o zagrożeniach dotyczących dopalaczy.

Głośno czytać każdy może!

Gimnazjaliści z Koła Bibliotecznego postanowili propagować czytelnictwo wśród młodszych uczniów. Jednym ze sposobów była pomoc w przygotowaniu gazetki w gablocie przy bibliotece przekonującej dorosłych do głośnego czytania  dzieciom. Żeby i czynom stało się zadość, jako najstarsi z uczniów poczytali książkę drugoklasistom.

W świecie bajek

15 października biblioteka szkolna ponownie gościła uczniów klasy piątej na lekcji bibliotecznej. Tym razem uczniowie opowiedzieli o  swoich ulubionych bajkach i baśniach. Bibliotekarka zaprezentowała ofertę jaką szkolna biblioteka posiada dzięki Programowi Rozwoju Czytelnictwa.

SŁODKA WYCIECZKA

Korzystając z pięknej złotej jesieni  w dniu 12.10.2018 r.  grupa 5 latków wraz z nauczycielkami i rodzicami  wybrała się na wycieczkę do Zakopanego. Celem były warsztaty karmelskie w Ciu Ciu Artis najmniejszej fabryce cukierków.