Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Konkursy przedmiotowe


SUKCESY UCZNIÓW NASZEGO GIMNAZJUM - etapy wojewódzkie oficjalnych konkursów kuratoryjnych


rok szkolny konkurs uczniowie, wyniki
2000/2001 "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1792, od Obertyna do Dubienki" Anna Borkowska - finalistka etapu wojewódzkiego




2001/2002 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ogólnej "Wiem Więcej" Anna Borkowska - laureatka etapu wojewódzkiego
2001/2002 Małopolski Konkurs Polonistyczny dla Gimnazjalistów Anna Borkowska - finalistka etapu wojewódzkiego
2001/2002 Małopolski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów Piotr Krzepowski - finalista etapu wojewódzkiego




2002/2003 Małopolski Konkurs Historyczny dla Gimnazjalistów Piotr Krzepowski - finalista etapu wojewódzkiego
2002/2003 Małopolski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów Piotr Krzepowski - finalista etapu wojewódzkiego
2002/2003 Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii dla Gimnazjalistów Piotr Krzepowski - finalista etapu wojewódzkiego
2002/2003 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ogólnej "Wiem Więcej" Mateusz Stawowiak - laureat etapu wojewódzkiego




2003/2004 Małopolski Konkurs Geograficzny dla Gimnazjalistów Jakub Wolski - finalista etapu wojewódzkiego
2003/2004 Małopolski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów Szymon Pałka - finalista etapu wojewódzkiego




2004/2005 Małopolski Konkurs Historyczny dla Gimnazjalistów Wiesław Borkowski - laureat etapu wojewódzkiego
2004/2005 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ogólnej "Wiem Więcej" Paweł Dyda - laureat etapu wojewódzkiego
2004/2005 Małopolski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów Szymon Pałka - finalista etapu wojewódzkiego




2005/2006 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ogólnej "Wiem Więcej" Łukasz Hryc - finalista etapu wojewódzkiego
2005/2006 Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów Jakub Wolski - finalista etapu wojewódzkiego
2005/2006 Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla uczniów gimnazjów Ewa Siedlarczyk - finalistka etapu wojewódzkiego




2006/2007 Małopolski Konkurs Geograficzny dla Gimnazjalistów Rafał Kubik - finalista etapu wojewódzkiego



2007/2008 Konkurs Historyczny Katarzyna Dudek (II b)- laureatka etapu wojewódzkiego (V m.)
2007/2008 Konkurs "Wiem Więcej" Weronika Kwak, Monika Nowaczyk (IIIa); Magdalena Nykaza (IIIb) - finalistki etapu wojewódzkiego
2007/2008 Konkurs Języka Polskiego Elżbieta Jankowska (III b)- finalistka etapu wojewódzkiego
2007/2008 Konkurs Biblijny Weronika Kwak (IIIa)- finalistka etapu wojewódzkiego



2008/2009 Konkurs Historyczny Marcin Tkaczyk (IIIc) - laureat etapu wojewódzkiego (II miejsce w Małopolsce!)

Józef Kacwin (IIIa) - finalista etapu wojewódzkiego
2008/2009 Konkurs Chemiczny Katarzyna Dudek (IIIb) - laureatka etapu wojewódzkiego (II miejsce w Małopolsce!)



2009/2010 Konkurs Biologiczny Anna Wróbel (IIc) - laureatka etapu wojewódzkiego
2009/2010 Konkurs "Wiem Więcej" Anna Wróbel (IIc) - finalistka etapu wojewódzkiego
2009/2010 Konkurs Informatyczny Krzysztof Kacwin (IIIa) - laureat etapu wojewódzkiego
2009/2010 Konkurs Historyczny Jan Szajowski (IIIa) - finalista etapu wojewódzkiego



2010/2011 Konkurs Matematyczny Anna Wróbel (IIIc) - finalistka etapu wojewódzkiego
2010/2011 Konkurs Matematyczny Maciej Dudek (IIIc) -
finalista etapu wojewódzkiego
2010/2011 Konkurs "Wiem Więcej" Anna Wróbel (IIIc) - laureatka etapu wojewódzkiego



2011/2012 Konkurs Biologiczny Katarzyna Vončina (IIIb) - finalistka etapu wojewódzkiego
2011/2012 Konkurs Informatyczny Mateusz Kacwin (IIIc) -
finalista etapu wojewódzkiego
2011/2012 Konkurs Historyczny Andrzej Borkowski (IIIc) -finalista etapu wojewódzkiego


2012/2013 Konkurs Biologiczny

Aleksandra Midro (IIc) -
finalistka etapu wojewódzkiego

2012/2013 Konkurs Biologiczny Piotr Vončina (IIIa) -
finalista etapu wojewódzkiego
2012/2013 Konkurs Geograficzny Aleksandra Midro (IIc) -
laureatka etapu wojewódzkiego
2012/2013
Konkurs "Wiem Więcej"
Aleksandra Midro (IIc) -
laureatka etapu wojewódzkiego (I miejsce w Małopolsce)


2013/2014 Konkurs Biologiczny Aleksandra Midro (IIIc) -
finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2013/2014 Konkurs Chemiczny Agata Gabryś (IIIc) -
finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2013/2014 Konkurs Chemiczny Aleksandra Midro (IIIc) -
laureatka etapu wojewódzkiego (I miejsce w Małopolsce)

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2013/2014 Konkurs Języka Niemieckiego
Aleksandra Midro (IIIc) - laureatka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Bieryt

2013/2014
Konkurs Historyczny
Agata Gabryś (IIIc) - finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Krzysztof Koper


2014/2015 Konkurs Chemiczny Mateusz Potaśnik (IIIb) -
etap rejonowy (najwyższy wynik w rejonie)

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel


2015/2016 Konkurs Fizyczny Małgorzata Kaczmarczyk (IIIc) -
finalistka V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych

Nauczyciel przygotowujący:

Ewa Mastalska

2015/2016
Liga Lekkoatletyczna

Piotr Bąk (IIIb) - mistrz powiatu w pchnięciu kulą i rzucie oszczepem

Mateusz Bielawski (IIIa) - mistrz powiatu w skoku w dal

Nauczyciel przygotowujący:

Piotr Krążek

Michał Gaweł

2015/2016
Małopolski Konkurs Biologiczny

Szymon Berezicki (IIIa)- finalista etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2015/2016
Małopolski Konkurs Chemiczny

Honorata Oleś (IIIc) - finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2015/2016
Małopolski Konkurs Historyczny

Jakub Kordeczka (IIIc) - finalista etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Krzysztof Koper

2015/2016
Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Maria Salamon (IIIa) - finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Maria Kurpiel

2015/2016
Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Katarzyna Cepuch (IIIa) - finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Maria Kurpiel



2016/2017 Małopolski Konkurs Biologiczny

Justyna Biel (IIIb) - finalistka etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2016/2017 Małopolski Konkurs Biologiczny

Adam Kozik (IIc) - laureat etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Anna Biel

2016/2017 Małopolski Konkurs Historyczny

Jan Szerszeń (Ia) - laureat etapu wojewódzkiego

Nauczyciel przygotowujący:

Krzysztof Koper



konkursy przedmiotowe - Laureaci konkursy przedmiotowe - Laureaci konkursy przedmiotowe - Laureaci
Katarzyna Dudek - laureatka konkursów: historycznego (2008 r.)
i chemicznego (2009 r.)
Marcin Tkaczyk -
II miejsce
w Małopolsce w konkursie historycznym - 2009 r.
Ania Wróbel - laureatka konkursów: biologicznego (2010 r.) i Wiem Więcej (2011); finalistka konkursów: Wiem Więcej (2010 r.) i matematycznego (2011)